Ücretsiz SEO Analizi

  ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ

  Web sitenizi ücretsiz olarak analiz edip, sizlerle yorumlarımı paylaşmamı ister misiniz?

  SEO Analiziniz otomatik bir bot ile yapılmamaktadır. Web sitelerinizi tamamiyle kendim 4 Aşamalı Özel olarak oluşturmuş olduğum sisteme göre incelemekteyim. Bu yüzden web sitenizin SEO Analizi ve yorumlarımı sizlere 24 saat içerisinde ileteceğim.

  Bilginin en sevdiğim yanı paylaştığınız her zaman ve her yerde eksilmek yerine çoğalmasıdır. Bu zamana kadar kafa yapımı SEO ‘ya uygun olarak geliştirmek ve sektörümde iyi işler başarmak amacıyla almış olduğum eğitimler, mentörlüklerde bana öğretilen ilk kural; “Paylaş.”

  Edindiğim tüm bilgi ve birikimlerin kaynağı tanıştığım kişilerin benimle bilgilerini, deneyimlerini paylaşmalarından kaynaklanıyor. Bende bildiklerimi sizlerle nasıl paylaşabileceğimi ve nasıl sizin için daha faydalı hale getireceğimi düşünerek Ücretsiz SEO Analizi modelini başlattım.

  Ücretsiz SEO Analizi Nedir?

  SEO konusunda olan tutkum aşikâr, bu tutkumu geliştirmek ve kafa yapımı, düşünce tarzımı buna göre değiştirmek için eğitimlere binlerce dolar harcadım. Çok fazla okudum, çok fazla insanla tanıştım. Öğrendiğim ilk kural olan “Paylaş” mantığı çerçevesinde tüm bilgi ve birikimlerimi size ücretsiz olarak aktarmak istiyorum.

  Ücretsiz SEO Analizi herhangi bir program değildir! Sizlere bilmediğiniz ve yorumlamanız gereken bilgileri sunmaz, tamamiyle yalındır. Sitenizin SEO Deneyimini keşfetmek ve sizlere sitenizin SEO Performansını en salt haliyle gösterebilmek amacıyla benim tarafımdan hazırlanarak sizlerle paylaşılır.

  Neden Ücretsiz SEO Analizi Yaptırmalıyım?

  Benim çok beğendiğim, hayatımda benimsediğim ve danışmanlık verdiğim tüm kurumlara söylediğim bir laf vardır; “Ölçmeden bilemezsin, bilmeden yönetemezsin.” Bu SEO ‘da dahil olmak üzere hayatımın her noktasında geçerlidir. Başarılı bir SEO süreci oluşturmak istiyorsanız öncelikle ölçmeniz gerekir.  

  Ücretsiz SEO Analizi ‘nin İçeriğinde Sizi Ne Bekliyor?

  İçerikte yok yok! Hepsi el emeği göz nuru gibi özenle seçtiğim ve web sitenizin SEO Deneyimini ölçümlemek birincil önceliğe sahip SEO kalemleri.

  Site İçi SEO

  • Meta Title & Description
  • İçerik İnceleme ve Analiz
  • İç Link İnşası ve Örümcek Ağı
  • Sayfa Hızı
  • Core Web Vitals Verileri
  • Heading / Başlık Etiketlemeleri
  • 4XX Hataları ve 301 Yönlendirmeleri

  Site Dışı SEO

  • Anahtar Kelime Performansı
  • Crawl Budget Optimizasyonu
  • Backlink // En Önemlisi ve En Merak Edileni

  Sürprizler!

  Daha önce hiç web sitenin SEO Deneyimini yukarıda yer alan konu başlıklarıyla inceledin mi? Cevabın ne olursa olsun, fazla bilgiden zarar gelmez; gördükçe ve deneyimledikçe birlikte keşfedelim.

   ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ

   Web sitenizi ücretsiz olarak analiz edip, sizlerle yorumlarımı paylaşmamı ister misiniz?

   Sık Sorulan Sorular

   Bu Analiz Neleri Kapsıyor, Ben Ne Elde Edeceğim?

   Sizlere ücretsiz olarak ileteceğim bu analiz web sitenizin SEO durumunu şeffaf bir şekilde görmenizi, aynı zamanda web sitenizde SEO ile ilgili yapılan/yapılmayan alanları detaylı bir şekilde görebildiğiniz bir analiz.

   Bu Analize İhtiyacım Var Mı?

   Kaliteli ve mantıklı bir denetim her zaman için işin gelişmesine yardımcı olur. Bu analiz sayesinde farklı bir bakış açısıyla web sitenizi ya da çalıştığınız SEO Uzmanı/Danışmanı ‘nı denetleyebilir, eksik kaldığınız geliştirildiğinde size fayda sağlayacak alanları tespit edebilirsiniz.

   Tamamiyle Ücretsiz Mi? Herhangi Bir Ek Ücret Var Mı?

   Bu analiz tamamiyle ücretsiz ve içerisinde herhangi bir ek ücret bulunmuyor. Tüm dosyalar açık, şeffaf bir biçimde SEO Araçlarından aldığım veriler doğrultusunda yorumlarımı içeriyor. Hatta içerisinde size ufak süprizlerinde var 🙂

   Bu Analiz İçin Benden Bir Şey İstiyor Musunuz?

   Bu analiz için web sitenizin adresini bilmem yeterli. Sizden herhangi bir Google Analytics ya da Search Console yetkisi talep etmiyorum. Ancak daha özel bir analiz istemeniz doğrultusunda bu araçlara yetkilendirme talep edip, size özel bir inceleme çıkartabilirim.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Başa dön tuşu